Pokud je zobrazano více dnů, je možné se v kalendáři posunovat pomocí tahnutí zprava doleva a obráceně
19
So
20
Ne
21
Po
22
Út
23
St
24
Čt
25
26
So
27
Ne
28
Po
29
Út
30
St
1
Čt
Prosinec 2022
2
3
So
4
Ne
5
Po
6
Út
7
St
8
Čt
9
10
So
11
Ne
12
Po
13
Út
14
St
15
Čt
16
17
So
18
Ne
19
Po
20
Út
21
St
22
Čt
23
24
So
25
Ne
26
Po
27
Út
28
St
29
Čt
30
31
So
1
Ne
Leden 2023
2
Po
3
Út
4
St
5
Čt
6
7
So
8
Ne
9
Po
10
Út
11
St
12
Čt
13
14
So
15
Ne
16
Po
17
Út
18
St
19
Čt
20
21
So
22
Ne
23
Po
24
Út
25
St
26
Čt
27
28
So
29
Ne
30
Po
31
Út
1
St
Únor 2023
2
Čt
3
4
So
5
Ne
6
Po
7
Út
8
St
9
Čt
10
11
So
12
Ne
13
Po
14
Út
15
St
16
Čt
17
18
So
19
Ne
20
Po
21
Út
22
St
23
Čt
24
25
So
26
Ne
Pondělí
28.11.2022
Úterý
29.11.2022
Středa
30.11.2022
Čtvrtek
01.12.2022
Pátek
02.12.2022
Sobota
03.12.2022
Neděle
04.12.2022
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
06:00 - 07:00
Crossfit - ranní
Tomáš Šleis
300
17:30 - 18:30
Crossfit
Karel Ticháček
300
18:30 - 19:30
GETUP Cardio
Martin Feiferlík
250
06:00 - 07:00
GETUP Cardio - ranní
Klára Lokajíčková
250
15:45 - 16:45
17:30 - 18:30
Crossfit
300
18:30 - 19:30
Crossfit
Michal Švehla
16:30 - 17:30
19:00 - 20:00
Vzpírání
Jakub Urbánek
300
06:00 - 07:00
Crossfit - ranní
Tomáš Šleis
300
5 / 10
16:30 - 17:30
Lekce pro život
Kristýna Váchová
300
6 / 12
17:30 - 18:30
Crossfit
Kristýna Váchová
300
11 / 12
18:30 - 19:30
GETUP Cardio
Martin Feiferlík
250
8 / 30
06:00 - 07:00
GETUP Cardio - ranní
250
3 / 20
16:30 - 17:30
Kurz
3 / 12
17:30 - 18:30
Crossfit
Jakub Urbánek
300
12 / 12
18:30 - 19:30
Uzavřená skupina
Florbalky
0 / 0
19:30 - 20:30
Uzavřená skupina
Florbalky
0 / 0
06:00 - 07:00
Crossfit - ranní
Tomáš Šleis
300
1 / 10
15:30 - 16:30
Uzavřená skupina
Softball
0 / 0
16:30 - 17:30
Crossfit
Martin Feiferlík
300
7 / 12
17:30 - 18:30
Crossfit Compete
300
0 / 8
16:30 - 17:30
Děti
Eliška Pechmannová
150
0 / 10
09:00 - 10:00
Crossfit
Martin Feiferlík
300
9 / 12
17:00 - 18:00
Crossfit Teams
300
0 / 12
Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)